Fc Steffisburg vs Fc Prishtina Bern

17. August 201917:00
FC Steffisburg
Score
1
VS
3
Fc Prishtina Bern
Read more
0day
0hrs
0min
0sec
FC Steffisburg
Score
1
VS
3
Fc Prishtina Bern
17. August 201917:00
Cambridgeshire UK

Tre Piket e para te sezonit 2019/2020

Tre golla per tri piket e para .Fc Prishtina Bern shkatrron kundershtarin si musafir keshtu edhe argoton tre pikat e para. Me nje loje shume te bukur dhe argetuse per shikuesit  arrin qe  te fitoje  ndeshjen e part te keti sezonit. Nje pjes e par shume e bukur me akcione shume te mira  nga ana  e djatht aty ku ishte  Leo . Edhe pse me loje te bukur dhe shum raste shenimi portat nga dy anet mbet te pa prekura .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam enim enim, pharetra in sodales at, interdum sit amet dui. Nullam vulputate euismod urna non pharetra. Phasellus blandit mattis ipsum, ac laoreet lorem lacinia et. Cras et ligula libero. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam enim enim, pharetra in sodales at, interdum sit amet dui. Nullam vulputate euismod urna non pharetra. Phasellus blandit mattis ipsum, ac laoreet lorem lacinia et. Cras et ligula libero.

Match Video

Leave a Reply